Výběr kuchyňských dvířek nejvíce ovlivní celkový vzhled celé kuchyně na míru.

  • V naší široké nabídce naleznete tradiční i méně tradiční materiály v různých cenových hladinách.
  • Dbáme na to, aby naše kuchyňská dvířka byla odolná, dobře omyvatelná a skvěle vypadala.

 

Kuchyňská dvířka masivní
Dvířka z masivu dají vyniknout kráse přírodního dřeva a hodí se především do kuchyní rustikálního vzhledu. Podle požadavků zákazníka se dají mořit do požadovaného odstínu.
Kuchyňská dvířka dýhovaná
Variantu dýhovaných kuchyňských dvířek lze využít všude tam, kde požadavkem zákazníka je přírodní dekor dřeva a zároveň nechce investovat do někdy nákladného masivního dřeva. Dvířka jsou plochá – nelze je frézovat. Tak jako u masivních dvířek lze dýhy mořit do požadovaného odstínu.
Kuchyňská dvířka z lamina
Díky široké nabídce barev a příznivé ceně jsou laminová dvířka vyhledávanou variantou v moderní kuchyni. Průběžně doplňujeme nové barevné odstíny tak, abychom vyhověli moderním trendům kuchyní na míru.
Kuchyňská dvířka foliovaná
Foliovaná dvířka jsou v současnosti asi nejrozšířenější variantou. Nabízí opravdu velké množství tvarů a barev a ty můžou být složeny v různých kombinacích. Nosná MDF deska dvířek je potažena za vysokých teplot a tlaku PVC fólií.
Kuchyňská dvířka lakovaná
Lakovaná dvířka působí velmi efektivně a dodávají kuchyni moderní vzhled. Vynikají svou kvalitou  a tvrdostí. Na nosnou MDF desku nanesen polyuretanový lak ve vysokém lesku nebo matu.